fyzioterapie@evadejmkova.cz +420 792 755 443 Žižkova 2040, Benešov

Často kladené otázky

  • Požádám Vás, abyste na první návštěvu přinesly veškeré zprávy od lékaře, týkající se Vašich aktuálních obtíží. Velká část první návštěvy bude věnována vyšetření, při kterém budu hledat nejrůznější souvislosti, které mohou mít vliv na vznik Vaše obtíží. Jen na základě důkladného vyšetření je možné sestavit cílenou a účinnou terapii. Vysvětlím Vám příčinu Vašeho problému a zahájíme terapii. Podporuji aktivní přístup pacienta, proto ode mě vždy dostanete doporučení autoterapie na doma.

  • Kromě zprávy od lékaře, kterou potřebujete na první návštěvu, si nemusíte nosit nic. Vyšetření i terapie probíhá ve spodním prádle, případně v šortkách. Pokud by Vám svlečení se do spodního prádla bylo nepříjemné, je možně se domluvit, že si přinesete sportovní oblečení. Vždy jsem ale raději, když si mohu během terapie pohledem kontrolovat přesné postavení jednotlivých kloubů a aktivitu svalů, což v oblečení není vždy dobře patrné.

  • Ano, pokud se nejedná pouze o preventivní návštěvu.

  • Počet terapií, které budete potřebovat, záleží na charakteru Vašich obtíží. Nejčastější počet návštěv se pohybuje mezi 4 – 6 terapiemi.

  • Prosím o zrušení termínu alespoň 24 hodin předem (stačí formou sms zprávy).